Klubowicze oraz goście naszej strony!

Chciałbym w paru słowach podsumować miniony sezon żeglarski 2017 naszego Klubu.

Pomimo póżnej wiosny, kapryśnej pogody, zimnego lata, sztormów i innych plag udało nam się zrealizować wszystkie planowane rejsy i spotkania.

Oprócz stałych rejsów do pobliskich portów po raz drugi zorganizowaliśmy Midsommar. Może wietowanie Midsommar stanie się stałym punktem naszych klubowych spotkań? Byliśmy jako Klub współorganizatorami Dni Polskich w Malmö gdzie prezentowalismy dzialalność Yacht Klub Polonia Skandwnawia.

Wakacyjny Rejs do Polski odbył sie pomimo ciężkich warunków na morzu. Docelowym portem była nowo otwarta marina w Szczecinie na Wyspie Grodzkiej. Po drodze odwiedziliśmy Świnoujscie i Wolin.

Żeglowwalismy aż do jesieni kiedy ostatnim naszym rejsem byl Helsinör po duńskiej stronie. To ciekawy cel ponieważ w ostatni weekend września odbywa sie tan tzw. Noc Kultury. Naprawdę warto odwiedzić to miejsce i uczestniczyć w tej imprezie kulturalnej.

Wiecej niż słowa mogą wam opowiedzieć zdjęcia umieszczone na naszej Galerii.

Jestem pewien, że możemy być zadowoleni z Sezonu 2017 i patrzeć z nadzieją na nadchodzący sezon 2018.

Życzę pomyślnego następnego sezonu!

Komandor Andreas Henriksson